Culoare: Gri
EAN_COD3: 8596253204125
Durata de livrare: 1
În ciuda dimensiunilor sale compacte, borseta Onyx 2 MK III de la brandul Acepac oferă un spațiu amplu de depozitare. Interiorul este format dintr-un organizator cu 4 buzunare din plasă care păstrează lucrurile organizate. În exterior se află un buzunar capitonat cu fermoar. Este compatibilă cu sistemele de hidratare.
Datorită dimensiunilor compacte poate fi purtată și sub tricou. Sistemul de spate E3D se remarcă prin circulația perfectă a aerului care asigură un confort maxim în timpul activității. Este fabricată din material de nailon foarte rezistent, completat de un tratament Ripstop și fermoare YKK de înaltă calitate.
Este fabricată din Nylon Robic (cu până la 50% mai rezistent decât nailon clasic), rezistent și ușor, cu cusături lipite și Nylon 6.6 (utilizat acolo unde este necesară o rezistență mecanică ridicată, flexibilitate și rigiditate, rezistență chimică).
Detalii:
Greutate produs: 0.21 kg
Material: Nylon
Litraj: 2
Destinatie: Bicicleta
Dimensiuni: 20 x 23 x 4 cm
Fermoar: YKK
Pentru: Femei, Barbati
Centura: Chinga
Compatibil sistem de hidratare: da
Husa ploaie: nu